Gwarancja

ZWROTY
W przeciągu 14-tu dni istnieje możliwość rezygnacji z transakcji tj. zgłoszenie w formie pisemnej odstąpienia od umowy kupna i dokonania zwrotu nabytego towaru w stanie nienaruszonym odsyłając go wraz z dowodem nabycia na własny koszt do nadawcy. Po przyjęciu i sprawdzeniu przesyłki należność za zwrócony produkt zostanie w terminie 10-ciu dni przekazana na wskazane konto bankowe.

 

 

REKLAMACJE
Produkty objęte są 1-no roczną gwarancją co oznacza, że w tym okresie zgłoszone roszczenia dotyczące ujawnionych wad będą załatwiane w obowiązującym trybie w ciągu 14-tu dni. Szczegółowe warunki reklamacji zawarte są w karcie gwarancyjnej * przekazywanej wraz z zakupionym sprzętem.

 

uwaga! mogą wystąpić drobne różnice pomiędzy urządzeniami przedstawionymi na foto a będącymi w sprzedaży z powodu ciągłego dążenia do udoskonalania produktów i dokonywania okresowo dopracowanych zmian !

 

Zapewniamy także dzięki przygotowaniu optymalnych warunków do kierowania, zbliżonych do rzeczywistych tj. samochodowych, doskonały trening wykonywania drogowych manewrów dla początkujących i zaawansowanych użytkowników i systematyczną, a w rezultacie konkretną poprawę osiągnięć czasowych i zdobyczy miejscowych w realizowanych rajdach i wyścigach. Natomiast w sferze emocjonalnej nieskończoną ilość niesamowitych odczuć i towarzyszących wrażeń w trakcie sprawnego prowadzenia wirtualnego auta w komfortowej pozycji. Poza tym świetną formę rekreacji i aktywnego relaksu !